Історія

«Українська антикорупційна асоціація» об’єднала журналістів, правозахисників, громадських діячів та громадські організації. У кожного з нас своя робота, своя родина, своє життя. Але ми всі розуміємо, що ні у нас, ані в наших дітей не буде майбутнього, якщо в країні і далі пануватиме корупція. Вона руйнує будь-які спроби змінити життя на краще, знищує віру у справедливість, демонтує основи Української держави.

В Україні створено чимало антикорупційних органів – силових, контролюючих. Практично всі державні структури мають антикорупційні підрозділи. Діють сотні антикорупційних громадських організацій. Але, виявляється, цього замало – корупція залишається. Тіньові потоки з бюджету нікуди не зникають, адже «хлібні» місця тримають потрібні люди, а тендери виграють потрібні компанії. Що страшніше всього – суспільство звикає до думки, що нічого не зміниш.

Ми бачимо нашу місію в тому, щоби переконати українців повірити антикорупційному руху. Із закритого клубу професійних політиків і функціонерів антикорупційний рух має перетворитися на майданчик для спільної діяльності великої кількості справді ідейних та незалежних людей, орієнтиром для яких є лише власне розуміння справедливості та честі. Платформою такого об’єднання бачимо «Українську антикорупційну асоціацію». Ми відкриті для всіх ініціатив та проектів, спрямованих на боротьбу із корупцією. Зголошуйтеся – і спільними зусиллями ми не дозволимо корупціонерам украсти наше майбутнє.

©2022. Українська антикорупційна
Асоціація. Всі права захищені. Передрук
матеріалів лише за умови посилання (для
інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт.